Home

zoom stone Analytical oš milan amruš balance Specially experimental

Brodportal-Osnovna škola "Milan Amruš" obilježava Tjedan školskog doručka
Brodportal-Osnovna škola "Milan Amruš" obilježava Tjedan školskog doručka

Uskrsna akcija učenika OŠ "Milan Amruš"
Uskrsna akcija učenika OŠ "Milan Amruš"

Radio Slavonija on Twitter: "Djeca iz OŠ M. Amruš danas do 16 sati na  terasi caffe bara Lutvinka prodaju svoje uskrsne ukrase. Navratite i  pomozite im kojom kunom ❤ https://t.co/iEnnlkduiF" / Twitter
Radio Slavonija on Twitter: "Djeca iz OŠ M. Amruš danas do 16 sati na terasi caffe bara Lutvinka prodaju svoje uskrsne ukrase. Navratite i pomozite im kojom kunom ❤ https://t.co/iEnnlkduiF" / Twitter

Moj prijatelj 2017 by skola - Issuu
Moj prijatelj 2017 by skola - Issuu

Svojim rukama učenici OŠ "Milan Amruš" izradili su uskršnje dekoracije,  možete ih kupiti ispred škole i učiniti dobro djelo
Svojim rukama učenici OŠ "Milan Amruš" izradili su uskršnje dekoracije, možete ih kupiti ispred škole i učiniti dobro djelo

Brodsko-posavska županija: U proračunu osigurana sredstva za sufinanciranje  nove zgrade OŠ Milan Amruš, a sufinancira
Brodsko-posavska županija: U proračunu osigurana sredstva za sufinanciranje nove zgrade OŠ Milan Amruš, a sufinancira

Školski portal ‐ Zanimljivosti - Ministarstvo ne planira sufinancirati  gradnju OŠ „Milan Amruš“
Školski portal ‐ Zanimljivosti - Ministarstvo ne planira sufinancirati gradnju OŠ „Milan Amruš“

Sretan vam Dan škole! Pogledajte video: – Osnovna škola "Milan Amruš"  Slavonski Brod
Sretan vam Dan škole! Pogledajte video: – Osnovna škola "Milan Amruš" Slavonski Brod

Mali filantropi, velika srca, grupa autora OŠ Milan Amruš - YouTube
Mali filantropi, velika srca, grupa autora OŠ Milan Amruš - YouTube

Školski portal ‐ Zanimljivosti - Stigla nova računala
Školski portal ‐ Zanimljivosti - Stigla nova računala

Skolski casopis 2018 by skola - Issuu
Skolski casopis 2018 by skola - Issuu

OŠ"Milan Amruš" - OŠ"Milan Amruš" added a new photo.
OŠ"Milan Amruš" - OŠ"Milan Amruš" added a new photo.

Oni grade bolji svijet, učenici OŠ Milan Amruš obilježili dan škole
Oni grade bolji svijet, učenici OŠ Milan Amruš obilježili dan škole

Grad će prijaviti projekt izgradnje nove škole „Milan Amruš“ za  financiranje darovnicom Kraljevine Norveške
Grad će prijaviti projekt izgradnje nove škole „Milan Amruš“ za financiranje darovnicom Kraljevine Norveške

Roditelji učenika s teškoćama u razvoju: Dosta je, idemo do kraja - do  gradnje nove škole
Roditelji učenika s teškoćama u razvoju: Dosta je, idemo do kraja - do gradnje nove škole

Brodsko-posavska županija: Uskoro kreće gradnja nove zgrade OŠ Milan Amruš  u Slavonskom Brodu
Brodsko-posavska županija: Uskoro kreće gradnja nove zgrade OŠ Milan Amruš u Slavonskom Brodu

GlobalSchoolsActionDay u OŠ 'Milan Amruš', Slavonski Brod
GlobalSchoolsActionDay u OŠ 'Milan Amruš', Slavonski Brod

Radio Slavonija | Dan otvorenih vrata Oš MIlan Amruš u Slavonskom Brodu
Radio Slavonija | Dan otvorenih vrata Oš MIlan Amruš u Slavonskom Brodu

Moj prijatelj 2019 Moj prijatelj 2019
Moj prijatelj 2019 Moj prijatelj 2019

OŠ"Milan Amruš" - OŠ"Milan Amruš" updated their cover photo.
OŠ"Milan Amruš" - OŠ"Milan Amruš" updated their cover photo.

OS Milan Amrus – Stranica 35 – Osnovna škola "Milan Amruš" Slavonski Brod
OS Milan Amrus – Stranica 35 – Osnovna škola "Milan Amruš" Slavonski Brod

Napokon! Objavljen natječaj za izgradnju OŠ "Milan Amruš" u Slavonskom  Brodu | Plusportal
Napokon! Objavljen natječaj za izgradnju OŠ "Milan Amruš" u Slavonskom Brodu | Plusportal

Videonajava za djelo Heidi (Johanna Spyri), OŠ "Milan Amruš" Slavonski Brod  - YouTube
Videonajava za djelo Heidi (Johanna Spyri), OŠ "Milan Amruš" Slavonski Brod - YouTube

Hoće li im biti vraćeno istom mjerom? | Plusportal
Hoće li im biti vraćeno istom mjerom? | Plusportal

Radio Slavonija | 'Zdravlje u duginim bojama' u OŠ Milan Amruš
Radio Slavonija | 'Zdravlje u duginim bojama' u OŠ Milan Amruš

Osnovna škola „Milan Amruš“ proslavila svoj dan
Osnovna škola „Milan Amruš“ proslavila svoj dan

O nama – Osnovna škola "Milan Amruš" Slavonski Brod
O nama – Osnovna škola "Milan Amruš" Slavonski Brod